Opatření v rámci epidemie Covid-19

Vážený zákazníku,
protože jsme si vědomi zodpovědnosti vůči společnosti, snažíme se dělat maximum možných opatření k ochraně jak pracovníků společnosti, tak našich zákazníků. V souvislosti s opatřením vlády proti šíření nákazy epidemie COVID-19, bychom Vás rádi touto cestou informovali, že v současné době měníme režim fungování naší kanceláře.

Kancelář společnosti bude až do odvolání ZAVŘENA. Není možno přijímat platby v hotovosti ani osobně vyřizovat obchodní záležitosti. Úhradu realizujte POUZE BEZHOTOVOSTNĚ pomocí POŠTOVNÍ POUKÁZKY NEBO PŘEVODNÍM PŘÍKAZEM přes Vaši banku. V ostatních případech jsme tu pro Vás nadále na tel. 493 314 031 a emailu obchod@stylsoft.cz v obchodních záležitostech a servis@stylsoft.cz v servisních případech.

Servisní práce u koncových zákazníků jsou omezeny na minimum, preferujeme, pokud to situace umožňuje, telefonickou či e-mailovou komunikaci, v případě nutného výjezdu technika k servisnímu zásahu jsou zákazníci před osobní návštěvou technika v místě jejich bydliště telefonicky dotázáni, zda nejsou v karanténě, či nevykazují příznaky respiračního onemocnění nebo horečky. V případě, že ne, podepíší poté technikovi na místě Čestné prohlášení o tomto tvrzení.

V současné době ve společnosti ALPHA StylSoft, s.r.o. nepracuje žádný pracovník, který by v období od 15.2.2020 pobýval v rizikové oblasti a ani jeho blízká rodina není v karanténě.

Prosíme tímto i naše zákazníky, aby byli ohleduplní a aby i oni dodržovali všechna doporučení vydaná úřady a hygienickými stanicemi. Chraňte své zdraví, vašich blízkých i našich zaměstnanců. Jsme vám k dispozici telefonicky 493 314 031 či poruchové na lince 840 88 99 00 nebo e-mailu obchod@stylsoft.cz nebo servis@stylsoft.cz.
Věříme, že současná situace je pouze dočasná a brzy se vrátíme do běžného provozu.

Děkujeme Vám za spolupráci a pochopení.